Порівняння товарів (0)


Перукарське крісло KUBIK

Перукарське крісло KUBIK

Перукарське крісло KUBIKМ'які лінії квадратної форми надають цьому кріслу трохи футуристичний дизайн..

12 000грн.

Перукарське крісло MARTIN

Перукарське крісло MARTIN

Перукарське крісло MARTINМ'які лінії, зручна спинка та стильний дизайн, що підходить під різні стилі..

12 000грн.

Перукарське крісло Quadro

Перукарське крісло Quadro

Перукарське крісло QuadroМ'які лінії квадратної форми надають цьому кріслу трохи футуристичний дизай..

12 000грн.

Перукарське крісло Quadro

Перукарське крісло Quadro

Перукарське крісло MAXПерукарське крісло MAX - це справжня ікона стилю та комфорту для будь-якої суч..

12 000грн.

Перукарське крісло Quadro

Перукарське крісло Quadro

Перукарське крісло KENTКвадратні форми перукарського крісла KENT привертають увагу. Висока спинка та..

12 000грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Перукарські крісла

Перукарські крісла

Що необхідно знати потенційному власнику перукарського салону, перш ніж купити перукарське крісло. Насамперед це чим одні крісла відрізняються від інших і чому на стільці для перукарень бувають такі різні ціни. Отже, що впливає ціну? Насамперед - це виробник. Крісла італійського виробництва коштуватимуть у кілька разів дорожче, ніж китайського, польського чи українського виробника. Італійські перукарські меблі відомі на весь світ своїм дизайном і неперевершеною якістю виробництва. Високий рівень проглядається у кожній деталі. Трохи поступаються італійцям польські виробники, але все ж таки намагаються йти в ногу з часом, якість виконання на дуже гідному рівні. Є також більш бюджетні варіанти перукарських крісел, які виробляють в Україні – для виробництва зазвичай використовують імпортні комплектуючі, саме сидіння виготовляють на меблевій фабриці. Що стосується китайських виробників - ми не згодні зі стереотипом: "китайське синонім поганої якості та низької ціни". У Китаї багато фабрик, які виготовляють перукарські меблі дуже гарної якості. Дизайн при цьому часто копіюється у відомих італійських виробників. Звичайно ж досвідчене око відразу побачить різницю, але все ж таки це варіант для тих хто шукає щось бюджетне.

Друге, що впливає на ціну крісла – це комплектація. Зверніть увагу на вигляд колони – вони бувають гідравлічні та пневматичні. У перукарню рекомендується купувати крісла на гідравлічній колоні, щоб майстер міг самостійно регулювати крісло по висоті в залежності від зростання клієнта за допомогою педалі, а також при необхідності заблокувати крісло. Пневматичні колони використовують у стільцях майстра або для клієнта манікюру. При цьому клієнт сам за допомогою важеля під сидінням регулює висоту стільця для зручності.

Третє – основа. Існує три типи основи: п'ятилуччя, диск або квадрат. Це ніяк не впливає на функціональність крісла, переваги суто особисті та індивідуальні – комусь естетично більше подобається диск або квадрат, комусь просто необхідно додати 3-5 см висоти за рахунок п'ятилуччя. Як правило, в базових комплектаціях враховані крісла на п'ятипроменях, за диск або квадрат доведеться доплатити.

Четверте – це категорія шкірозамінника. У ціні вказується базовий шкірозамінник (як правило, гладкий з дрібною текстурою), за серію Special (текстурні) передбачена доплата. Скажімо одразу, що не всі виробники беруть доплату за категорію шкірозамінника. Цю інформацію слід уточнювати при виборі кольору оббивки.

П'яте стосується особливих побажань замовника, таких як відкидна спинка, підніжка або підголовник. Деякі моделі крісел можна укомплектувати за потребою додатковими елементами, а в деяких це технічно неможливо.

Отже, тепер ви знаєте все що потрібно, і можна приступати до вибору перукарських крісел. Якщо необхідна консультація – дзвоніть! Ми радо Вам допоможемо підібрати оптимальний для Вас варіант.