О нас

Барбершоп крісло, без сумніву, найголовніший елемент у Барбершопі, як з погляду інтер'єру, так і з погляду робочого місця майстра – барбера. Барбер крісло - це не просто перукарське крісло, так само як і Барбершоп - не звичайна перукарня. Воно має низку дуже важливих функцій та особливостей.
По-перше, спинка крісла повинна відхилятися і кут нахилу спинки повинен дозволяти барберу працювати з бородою та скронями клієнта.
По-друге, необхідний зручний регульований підголовник, щоб при тривалій роботі з бородою клієнт не відчував дискомфорту в області шиї та спини.
По-третє, барбер крісла оснащуються регульованою підніжкою, яка завдяки спеціальному механізму піднімається синхронно з відкиданням спинки для більшого комфорту клієнта.
Четверте, у барбер кріслах обов'язково використовується посилена гідравлічна колона, здатна витримувати посилені навантаження, а також постійні зміни висоти та положення крісла.
На даний момент на ринку представлена ​​велика кількість різноманітних моделей барбер крісел. Саме тому до вибору барбера крісла необхідно поставитися максимально уважно.

BARBER KRESLO TRADE має великий досвід оснащення Барбершопов. Ми в курсі світових тенденцій Барбершоп обладнання та із задоволенням поділимося з Вами нашими знаннями. У нашому асортименті барбер крісла від провідних виробників Європи та світу. Ми здійснюємо прямі поставки із заводів-виробників і тому наші ціни більш ніж конкурентні. При комплексних замовленнях та нашим постійним клієнтам ми гарантуємо знижки.

Наші переваги:
Надійність: ми 10 років на ринку перукарського обладнання
Асортимент: крісла в наявності та на замовлення
Шоурум у Києві: Ви завжди зможете подивитися та вибрати барбер крісла у нашій виставковій залі
Компетентна консультація
Висока якість та доступні ціни
Супутні товари: мийки, робочі місця
Сервіс: гарантійне та післягарантійне обслуговування
Доставка у всі регіони України
Гнучка система знижок
Чекаємо на Вас у нашому офісі, будемо раді зустрічі з Вами!