Традиційно прийнято вважати, що Барбершоп - це територія виключно чоловіків, що щось подібне до чоловічого клубу з віскі, сигарами, чоловічими розмовами і т.д. Але в останні кілька років цей стереотип успішно розвіяний. Так, філософія Барбершопа - це салон для чоловіків. Безперечно, що клієнтами барбершопов можуть бути тільки чоловіки. Але що стосується персоналу, і зокрема майстра - то на сьогоднішній день багато барбершопов, де працюють Барбери - жінки.


Чому б і ні?


Адже по-перше, поділ на чоловічі і жіночі професії, де не потрібно важка фізична праця - не що інше як прояв сексизму, і відповідно дискримінація за статевою ознакою. У сучасному цивілізованому суспільстві це не викликає заохочення.


По-друге, значення має наскільки профессинально виконана робота, і часто барбер- жінка виявляється на більш високому рівні і виконує роботу більш якісно. За статистикою, клієнтів задоволених своєю стрижкою більше у Барбері жіночої статі.


По-третє, в умовах стрімкого зростання кількості барбершопов, багато власників Барбершопов зіткнулися з кадровими проблемами серед чоловіків-Барбера. Вони знаходять приміщення в оренду, роблю ремонт, потрібно обладнувати приміщення барберскімі кріслами, але не можуть швидко укомплектувати заклад майстрами-чоловіками і робоче місце простоює.


По-четверте, далеко не всі чоловіки люблять, коли їх стрижуть і голять чоловіки. Багатьом все ж приємніше, коли це робить дівчина приємної зовнішності, оскільки контакт барбера і клієнта досить близький і дотик чоловічих рук кому то може бути дуже навіть неприємно. При цьому клієнт хотів відвідувати саме барбершоп, а не жіночу перукарню, сидіти в зручному Барбер кріслі, пити каву або віскі, добре проводити час.


І п'яте, з точки зору психології - змішані колективи більш ефективні, ніж одностатеві і психологічна атмоcфера більш здорова. Чоловіки менш імпульсивні, жінки вміло згладжують конфліктні ситуації, при цьому продуктивність зростає, а люди відчувають себе більш впевненими і працездатними.


Що стосується, зовнішнього вигляду Барбера-дівчат, їм зовсім не обов'язково бути пацанятком або блондинкою з великим бюстом, в пріоритеті професіоналізм, майстерність володіння барберінгом, комунікабельність і орієнтація на клієнта.

Як Барбершопам пережити кризу, пов'язану з карантинними обмеженнями
Кілька ідей і простих рішень, які можуть Барбершопам гідно пережити цю кризу...
Конкуренція серед Барбершопів
Конкуренція серед Барбершопів: методи оцінки конкурентів та конкуретної боротьби...
Barber
Barber Kreslo Trade - барбер кресла по лучшим ценам в Украине
read more ⟶